Hakkımızda

En Teknik Servis 6 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. En hızlı, En güvenilir, En uygun fiyat ve işte bu yüzden

“EN TEKNİK SERVİS”

Kurulduğu günden itibaren Bilgisayar ve Yazıcıların satış ve satış sonrası desteği, Server kurulumları,Yangın Sistemleri, Kamera ve Alarm Güvenlik Sistemleri ve bu hizmetlerin ayrılmaz bir parçası olan Elektrik Taahhüt alanlarında hizmet veren firmamız, tüm bu iş bölümlerinde deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hareket etmektedir.

En Teknik tüm bu hizmetleri, sürekli değişim ve yenilenme süreçlerine ayak uyduran yenilenen teknoloji bilgilerine hakim ve düzenli olarak bu konularda eğitimlerine devam eden tecrübeli bir kadro ile gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz aldığımız tüm projeleri tam zamanında en yüksek kalitede, hatasız ve kalitemizi de yansıtan optimum fiyatla tamamlamaktır.

ENTEKNİK,2013 yılında Umut Sakallı tarafından kurulmuş ve sektörde ilk adımalrını atmaya başlamıştır.6 yıl süren deneyim ve tecrübelerimiz doğrultunda 2018 Ocak ayında kurumsal kimliğine kavuşarak ticari faaliyetlerine Umut Sakallı Menajerlik ve Danışmanlık Grup şirketlerinin bir kolu olarak devam etmektedir...

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ENTEKNİK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Çözüm Ortakları

En son haberleri almak için kayıt olun.